
А зараз – сама банальна і одночасно, найскладніша ситуація. Як з неї викрутитися, якщо у вас погана кредитна історія?
Припустимо, клієнт, отримуючи заробітну плату в банку, не став йти в іншу фінансову установу, тому тут же і оформив кредит. Потім, звільнився (або його скоротили), після чого, як правило, слідує прострочення і негативна кредитна історія.
Потрапивши в таку ситуацію, терміново потрібно виправлятися:
- У разі якщо даний позичальник встав на облік у центрі зайнятості, йому життєво необхідно відкрити рахунок для отримання державної компенсації саме в тому банку, де і оформив кредит. У наслідку, отримуючи грошову підтримку і оплачуючи кредит, працівники банку будуть свідками того, як з огляду важкого становища даний клієнт виділяє мало не останні кошти на погашення кредиту. Такий клієнт заслуговує поваги, і не дивлячись на погану кредитну історію матиме можливість отримати наступний кредит. Що дасть йому можливість виправити зіпсовану репутацію;
- У разі якщо клієнт не звільнився, а з особистих причин не мав можливості платити по кредиту, то продовжуючи обслуговуватися в цьому банку, повинен прагнути до якнайшвидшого погашення саме простроченої заборгованості. Потім увійшовши в графік, можна буде спокійно оплачувати тільки щомісячну суму. Після чого, знаючи про те, що кредитна історія зіпсована і отримати кредит неможливо, варто звернутися з проханням встановити на заробітну картку мінімальну суму овердрафту (припустимо, гривень триста). Постійно користуватися ним протягом трьох – чотирьох місяців, потім знову звернутися із заявкою на збільшення овердрафту до максимально можливої суми до отримання. Середня цифра встановленого овердрафту по Україні на сьогоднішній день складає приблизно 300% від розміру заробітної плати. Після користування такою сумою і повернення її в строк, банк зобов’язаний виправити вашу кредитну історію. Потім вже можна буде йти в інший банк, отримувати повноцінний і зручний для вас кредит.
І напевно, самий хитрий спосіб виправити кредитну історію.
Знаючи про свій невдалий досвід спілкування з банками, варто заздалегідь підготуватися до отримання великої суми (наприклад, іпотеки, яку з поганою кредитною історією вже точно не оформити). Отже, плануючи отримання великого кредиту, знаходимо банк, що надає таку послугу, як кредит під депозит. Далі, розміщуємо в ньому невеликий депозит , припустимо на три тисячі гривень, а через місяць звертаємося з проханням оформити кредит під депозит. Так як забезпечення по кредиту існує, то видача кредиту на суму до трьох тисяч гривень для банку буде цілком безпечною операцією. У такому випадку видача кредиту (припустимо на дві тисячі гривень) гарантована. Отримавши такий кредит, достроково закриваємо його , місяці за три, а не як за графіком за рік. Тоді, банк закриваючи кредит, зобов’язаний буде позитивно вас охарактеризувати в бюро кредитних історій. Отримавши позитивну характеристику, можна розраховувати на інший кредит. Такий варіант може виручити будь-яку людину, що бажає оформити іпотеку. Так як сума, запропонована в іпотеку, значно перевищує витрати щодо виправлення кредитної історії, то провернувши таку операцію, людина отримує шанс придбати «дах над головою», хоча півроку тому у нього такого шансу взагалі не було.
Ось так, використовуючи прості, але ефективні заходи з відновлення кредитної історії, є можливість реабілітуватися в очах банку і знову в повному обсязі використовувати банківські пропозиції.
Все це цілком вірно, але на практиці більшість людей, яких я знаю, не замислюються над власною кредитною історією. В молодому віці їх не цікавить ця проблематика.
Практично все, що зазначено у статті, є вірним. Можу додати, також, що поліпшити кредитну історію можна, зокрема у Приватбанку придбавши н ньому поліс страхування.
)))))
А яким чином страховий поліс впливає на кредитну історію???
Чи це страховка від негативної кредитної історії????))))