Як заповняти книгу обліку доходів і витрат

EP

Книгу обліку доходів і витрат зобов’язані вести підприємці – спрощенці третьої групи – платники ПДВ, і щоденно, за підсумками дня, вносити до неї суми доходів і витрат. Порядок ведення затверджено наказом Мінфіну №579 від 19.06.2015 р.
У графах 2 і 3 відображаються витрати, пов’язані з придбанням товарів (робіт, послуг) без податку на додану вартість, у тому числі суми, що сплачуються згідно з договором постачальнику (продавцю), за вирахуванням непрямих податків; суми ввізного мита; суми непрямих податків у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг), які не відшкодовуються платникам податку; транспортно-заготівельні витрати; інші витрати, які безпосередньо пов’язані з придбанням товарів (робіт, послуг).
У графі 6 зазначається сума інших витрат, пов’язаних з підприємницькою діяльністю (в т.ч. – на зв’язок, оренду та комунальні платежі).
Дуже важливо – у ці графи записуються документально підтверджені витрати, безпосередньо пов’язані з одержанням доходу, на підставі первинних документів! в день сплати.
У графі 1 проставляється дата фактичної оплати на підставі документа про оплату.

Вы можете пропустить чтение записи и оставить комментарий. Размещение ссылок запрещено.

Оставить комментарий

Подробнее в Важливо!, Підприємцю
Брокбізнесбанк
“Дельта Банк” під мікроскопом Антирейду

На сайті користувач Антирейд залишив коментар, який вирішили дати окремою...

Скриншот 05-11-2015 202856
Звітність з ЄСВ при зміні мінімальної зарплати

Розмір мінімальної заробітної плати з 01.09.2015 р. підвищено до 1378...

Закрыть