Як знайти чесного брокера?

Чорний брокер

Знаючи про існування великого числа кредитних агентств, всіляких кредитних та іпотечних брокерів, вирішив торкнутися теми належного виконання покладених на них надій і зобов’язань. Враховуючи свої скромні знання в галузі сучасного кредитування, пересічний громадянин України, здавалося б, повинен звернутися до професійного помічника з проханням підібрати ідеальний кредитний продукт. Але менталітет нашої людини постійно змушує його до самостійного вирішення всіх насущних проблем. Неодноразово “обпікаючись” на самостійному виборі кредитора, багато хто з нас відчув необхідність у кваліфікованій, а найголовніше – незалежній підтримці, яка і вирішить всі наші проблеми.

Дійсно, на сьогоднішній день існує величезна кількість кредитних агентств і брокерів, які не мають офіційної приналежності до якого-небудь фінансового закладу. А значить – виступають як незалежні помічники, і не повинні переслідувати інтереси банку. Такі агентства, уклавши договори з багатьма банками, покликані полегшити працю позичальника в пошуках зручного кредиту, а так само вони зобов’язуються за невелику винагороду надати реальну допомогу в оформленні та отриманні вигідного кредиту.

Чесний брокер
Проявляючи турботу про свою репутацію і розвиваючи мережу брокерських агентств, чесний брокер не переслідує корисливих цілей, набирає професійних співробітників, які з високим почуттям відповідальності підходять до довірених їм обов’язків. Працюючи з клієнтом, вони повністю відкидають всілякі афери та махінації, як з боку позичальника, так і з боку банку. Тому, за наявності негативної кредитної історії, або при відсутності офіційного працевлаштування, чесний брокер ввічливо відмовить клієнту, і навряд чи стане допомагати, передбачаючи проблемні ситуації. За кілька років чесних відносин між клієнтами і таким брокером, у даної компанії складається позитивна динаміка припливу добропорядних клієнтів, які, даючи в своєму оточенні хорошу характеристику цього агентства, привертають туди собі подібних клієнтів.

Знайти чесного брокера не складає труднощів:
1. Насамперед, варто відсіяти всі дрібні компанії, і визначившись з невеликим списком агентств, постаратися зібрати максимальну кількість інформації про кожне з них. Так як порядний брокер ніколи не допустить негативних відгуків про себе, то він завжди і за будь-яку ціну загладить можливі «непорозуміння». А наявність позитивної громадської думки може зіграти вирішальну роль у виборі кредитного брокера.
2. Відвідавши кабінет брокера, і поспілкувавшись з фахівцем, варто звернути увагу на його манеру спілкування з клієнтом:
- Якщо він готовий вислухати всі ваші побажання і вимоги, потім, задаючи навідні запитання, підводить вас до вибору з декількох кредитних пропозицій, то такий брокер заслуговує повагу і до його думки можна прислухатися;
- Якщо ж брокер, побачивши клієнта, «відразу рекомендує» йому який-небудь кредит обгрунтовуючи тим, що це на сьогоднішній день сама «класна» пропозиція, не поцікавившись з якою метою і на який термін клієнту потрібні гроші, то такого брокера варто обходити стороною, і боятися його кредитних пропозицій.
3. Офіс порядного кредитного агенства завжди буде свідчити про їх досягнення і наочно демонструвати діючі умови і процентні ставки кращих кредитних продуктів. Нерідко, стикаючись з привабливою рекламою, клієнт, прийшовши до кредитного менеджера, зустрічається із зовсім іншими умовами. Тому наявність в кабінеті тих же рекламних плакатів, що і привели клієнта до брокера, будуть свідчити про правдивість поширюваної інформації.
4. Пропонуючи кредит, менеджер не повинен використовувати такі вирази, як: «не звертайте уваги на цей пункт…»; «не думайте про майбутні витрати, це не важливо…»; «я не можу зараз надати цей документ, потім прочитаєте… ». Як тільки ви почуєте подібні фрази, намагайтеся швидше покинути цей заклад – тут вас обдурять. Таке формулювання гарантує майбутні проблеми з непередбаченими витратами .

Орієнтуючись на вище запропоновані способи викриття несумлінного агенства, кожен з вас легко і безперешкодно підбере собі чесного кредитного брокера, а значить – і вигідний кредит.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

5 комментариев к записи “Як знайти чесного брокера?”

 1. Даша пишет:

  Поради безумовно корисні, але слід бути обережними навіть з брокерськими агентствами з хорошою репутацією. Теоретично може бути й таке, що агентство працювало собі чесно, щоб напрацювати хорошу репутацію, а потім на якомусь етапі починає розводити людей, це звичайно мало ймовірно. Але краще по можливості контролювати все самому.

 2. Олександр пишет:

  Дуже зацікавила ця стаття, хоч для мене вже не актуальна. Ми з жінкою хотіли взяти у кредит нерухоме майно, але врешті решт передумали. Чесного брокера, дійсно нелегко знайти, сьогодні повно шахраїв. Банківські пропозиції в Україні дуже невигідні – 18% в рік на житло. В Америці за той самий кредит сплачують аж 3%!

 3. Лика пишет:

  О, дуже цікава стаття. Але все ж таки, гадаю, труднощі можуть бути. Бо декотрі довіряють своїм знайомим, що незавжди доречно. А потім лікті кусають, та нікому вже не довіряють, хоч тричі ці поради перечитають.

 4. Zeshka пишет:

  Саме зараз розглядаємо варіанти щодо отримання кредиту на придбання житла і взагалі доцільності такого шагу. Чесно кажучи, про існування кредитного брокера раніше навідь не чула. Це суттєво полегшить нам пошуки. А взагалі то, не раджу без дуже поважної причини брати на себе таке ярмо. Купуючи авто в кредит, позичальник за 5-7 років дарує банкові ще одне новеньке авто, хіба це обгрунтовані витрати?

  • Олена пишет:

   Щодо авто в кредит, то нема сенсу розтягувати це на 5-7 років, якщо звичайно мова йде про не дуже дороге. В Україні авто дилери надають кредит на рік прямо на місці, це дуже зручно.

Оставить комментарий

Подробнее в Важливо!
Обмеження розрахунків готівкою
Як козаки 150.000 гривень від банків рятували

Постійно розробляючи схеми "на благо країни", і будучи в роздумах,...

Штрафи
Як боротись з штрафними санкціями. Ч.2

Штраф Усі кредитні договори мають штрафні санкції, і кожен банк...

Закрыть