Забираємо товар зі складу митниці

Mutnutcja

Видача товарів, транспортних засобів комерційного призначення зі складу митниці здійснюється відповідно до розд. IX Порядку роботи складу митниці ДФС, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 30.05.2012 р. №627.
Товари, транспортні засоби комерційного призначення, що зберігаються на складах митниць ДФС під митним контролем, можуть бути видані їх власникам або уповноваженим ними особам, а також особам, до яких протягом строку зберігання перейшло право власності на ці товари або право володіння ними, лише після їх митного оформлення, відшкодування витрат митниць на їх зберігання та сплати відповідних митних платежів (п. 9.1 розд. ІХ Порядку 627).
Для цього необхідно подати на ім’я керівника митниці заяву, у якій зазначити поштову адресу, за наявності – електронну адресу і контактний телефон заявника, а також документи, що засвідчують особу, і інші документи з числа визначених у п п. 9.8 та 9.9 розд. ІХ Порядку 627.
Заява подається митниці не пізніше, як за три робочих дні до бажаної дати видачі товарів.
Крім того, залежно від підстави розміщення та мети видачі товарів і транспортних засобів комерційного призначення на склад митниці подаються такі документи:
- другий примірник квитанції МД-1, якщо товари були поміщені на склад митниці зі складанням квитанції МД-1;
- документи (митна декларація або інший документ, який її замінює), що підтверджують оформлення товарів у відповідний митний режим або згідно із заявленою метою;
- постанова про взяття проб і зразків, винесена посадовою особою митниці, у провадженні якої перебуває справа про порушення митних правил;
- належним чином завірена копія постанови у справі про порушення митних правил про повернення товарів, транспортних засобів комерційного призначення власнику;
- дозвіл митниці на видачу зі складу митниці тимчасово (з подальшим поверненням) товарів, що беруться для проведення експертизи в установлених законодавством випадках;
- документи, що підтверджують відшкодування витрат митниці на зберігання товарів і транспортних засобів на складі митниці, а також сплату штрафу відповідно до постанови, винесеної за результатами розгляду справи про порушення митних правил.
Пунктом 9.9 розд. ІХ Порядку 627 визначено, що до документів, за якими видаються товари, транспортні засоби комерційного призначення зі складу митниці, належать також:
- акт приймання-передавання;
- акт про взяття проб (зразків) товарів;
- акт опису й арешту майна;
- акт опису, оцінки та передачі майна;
- протокол про одержання проб і зразків товарів для проведення експертизи в справі про порушення митних правил;
- видаткова накладна.

Вы можете пропустить чтение записи и оставить комментарий. Размещение ссылок запрещено.

Оставить комментарий

Подробнее в Важливо!, Митниця
EP
Що не платять “спрощенці”

Відповідно до п. 297.1 ст. 297 Податкового кодексу України (далі...

Zvitnist
Скорочено термін подання декларацій поштою

Термін подання податкових декларацій поштою скорочено з 10 до 5...

Закрыть