Заробити на кредиті?!!!

Заробити на кредиті

І це не марення. Так, на банківських продуктах можна заробити.
Звичайно, банки професійно займаються тим, що шукають можливість на комусь заробити. І безглуздо було-б думати, що можна обдурити таких фахівців. Обдурити їх, звичайно, не можна. АЛЕ …!

Сьогодні конкуренція у сфері фінансів змушує їх пропонувати нам розділити з ними їх прибуток.

Тобто, багато банків поширюють пропозицію про оформлення з ними договору агентської програми, яка забезпечить винагороду агенту за залученого клієнта. В основному орієнтація на кредитну і депозитну пропозицію. Але деякі банки (наприклад «ПРИВАТБАНК», «АКТАБАНК»), більш орієнтовані на емісію пластикових карт, тому пропонують нагороду (приблизно 25 – 40 гривень) за залучення клієнта, який відкриє картковий рахунок для отримання пенсії чи інших соціальних виплат.

Наступним нестандартним способом заробітку на банківських продуктах можна вважати такий варіант. Відкривши рейтинг депозитних пропозицій по Україні на сьогоднішній день, я переконався в тому, що 22% річних є досить поширеною процентною ставкою. У своїх розрахунках буду спиратися на цю цифру. Далі, знаючи про існування процентної ставки за кредитом у розмірі 30% річних («ПРИВАТБАНК» поширюючи свої кредитні картки, пропонує саме таку ставку, та й багато інших банків теж), виробляємо невеликі розрахунки.
Оформивши кредит на суму 10’000грн. під 30% річних, строком на 12 місяців, я зобов’язаний буду повернути банку (розраховуємо на кредитному калькуляторі) суму 1’625грн.
Оформивши депозит на суму 10’000грн. під 22% річних банк по закінченню 12 місяців нарахує мені 2’200грн. Тоді виходить, що якщо оформити кредит в одному банку з вищевикладеними показниками, і в той же день оформити депозит в іншому банку (так само з вище запропонованими умовами) отримуємо різницю:
2’200-1’625 = 575грн.
чистого прибутку від укладення даних угод.

На перший погляд мої судження виглядають, як марення хворої людини, причому хворої на всю голову – якщо порівняти процентну ставку по кредиту, то вона значно перевищує ставку за депозитом.

Звідки прибуток? Давайте глибше розберемося з нюансами банківських продуктів.
Укладений договір за депозитом зобов’язує банк нараховувати відсотки на всю суму вкладених коштів. Тому система розрахунків гранично проста:
10’000 * 22% = 2’200грн.
Тоді, через 12 місяців банк повертає клієнту 12’200грн. Якщо з нарахуванням відсотків за депозитом все просто, то з кредитами справа йде набагато складніше. Банк має можливість нараховувати відсотки тільки на залишок заборгованості, а не на всю суму (як у випадку з депозитом). Тому, поетапно погашаючи кредит, ми зменшуємо основну суму заборгованості, а значить, такі відсотки по кредиту будуть значно менше попередніх. І так з кожним місяцем до повного погашення кредиту.
На підтвердження всього сказаного, пропоную завантажити кредитний калькулятор, і самостійно переконається у правильності мої суджень. Отже, різниця між депозитом і кредитом існує, а її розмір залежатиме від інтенсивності погашення кредитної заборгованості.
Тобто, достроково погасивши кредит (наприклад, за пів року), клієнт позбавляє банк можливості заробляти на ньому. При тому, що інший банк ще нараховує (і буде нараховувати) вам дохід на депозит. Така проста схема операцій дозволяє мені накопичити кошти на відпочинок. Так, бажаючи відпочити в наступному році на морі, я укладаю запропоновану вам подвійну операцію, і поетапно погашаю кредит. І таким способом відкладаю гроші «на море».

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

3 комментариев к записи “Заробити на кредиті?!!!”

  1. Даша пишет:

    Але ця схема спрацьовує при ідеальних умовах. А якщо щось піде не так? А як же всякі додаткові платежі, послуги і так далі, банки ж дуже хитрі. Хоча вам напевно видніше, раз у вас виходить. Щороку так робите?

  2. Семен пишет:

    А мені здається, що це цілком чесна угода, і вигідна вона обом. У всякому разі, не будуть банки працювати собі в збиток. Тому це питання “як заробити на кредиті”, варто вивчити більш детально. Стосовно до свого банку.

  3. Морж пишет:

    В банках трудяться люди, ходять на роботу, складають цифри, стежать за балансом, роблять звіти… одним словом виконують свою роботу, але більшість людей, в тому числі і Я, з великим задоволенням готові “заробити на банках”, а ще краще обдурити. Немає у населення до них любові.

Оставить комментарий

Подробнее в Важливо!
Калькулятор кредита
Калькулятор кредиту

Як найпростіше розрахувати оплату кредиту? Продовжуючи захищати інтереси читача, впевнено...

Закрыть