Земельний податок при припиненні діяльності

Orenda

Порядок сплати земельного податку спрощенцями встановлено ст. 269 Податкового Кодексу.
Зокрема, юридичні особи – платники єдиного податку звільняються від сплати та подання податкової звітності з податку на майно (в частині земельного податку), за винятком земельного податку за землю, що не використовуються для господарської діяльності.
Якщо під час здійснення юридичною особою господарської діяльності земельні ділянки використовувалися для провадження такої діяльності, і юридична особа звільнялася від сплати земельного податку за ці земельні ділянки то у разі тимчасового припинення господарської діяльності на юридичну особу також розповсюджується норма п.п. 4 п. 297.1 ст. 297 ПКУ.
Отже єдиною умовою звільнення юридичної особи – платника єдиного податку третьої групи від сплати земельного податку є не результати фінансово-господарської діяльності, а безпосереднє використання земельних ділянок для здійснення цієї діяльності.
Тому платники єдиного податку третьої групи – власники земельних ділянок не є платниками земельного податку у разі тимчасового припинення господарської діяльності, якщо під час здійснення діяльності земельні ділянки платником використовувалися.

Вы можете пропустить чтение записи и оставить комментарий. Размещение ссылок запрещено.

Оставить комментарий

Подробнее в Земля
Orenda
Пільги по земельному податку

Стаття 281 Податкового Кодексу визначає категорії громадян, які звільняються від сплати...

House
Хто платить за землю під багатоквартирним будинком

Платниками земельного податку є власники земельних ділянок та землекористувачі. Власниками земельних...

Закрыть