Злидні + олігархізація всієї країни

Vuboru

Стараюсь на сайті не торкатись політики. Але є ситуації, коли без цього просто не обійтись. і зараз – саме така ситуація. Адже завтра – вибори до місцевих рад. Можливо, хтось і покладає на ці вибори якісь надії (в основному – кандидати в депутати і спонсори, які за ними стоять), але я – ніяких.
Не покладаю надій на зміни до кращого тому, що кандидатів в депутати, по діючому виборчому законодавству, мають право висувати тільки партії (лише до сільських рад передбачена можливість самовисування).
Нам пояснюють, що весь демократичний світ іде цим шляхом, і партійна структурованість сприяє конкуренції та розвитку. Це насправді так. Але це стосується демократичних країн. А у нас десятки років була однопартійна система, люди звикли вірити всьому, що говорить телевізор та кандидат перед виборами, немає критичного ставлення та аналізу виконання обіцянок цих казкарів, немає партій в прямому розумінні цього слова, а є проплачені тимчасові групи людей, які виконують волю того, хто платить, і при цьому чесна людина практично немає шансів заробити на вибори, тому порядність виборних органів викликає великі сумніви. І в такій ситуації ставити депутатів в залежність від волі та бажань спонсорів – це вести країну до подальшої олігархізації та збідніння.
Мене навіть шокувала кількість створених під ці вибори партій. Думаю, якщо уважно вивчите виборчий бюлетень, і Ви здивуєтесь. Як думаєте, банкіри цих партій вкладають гроші, час та нерви, щоб покращити ваше життя? Відповідь проста і лежить на поверхні – в звязку із розширенням повноважень місцевих рад та майбутньою адмінреформою їх цікавить доступ до місцевих бюджетів та вирішення земельних питань.
При цьому, я пропоную Вам все-таки іти на вибори.  Незважаючи навіть на влучний вислів Задорнова – “Якщо через півроку після виборів вам не соромно за свій вибір, значить ви на вибори не ходили”.  І голосувати за людей, яких Ви знаєте. Якщо таких в списку не буде – я, наприклад, буду голосувати за позапартійних кандидатів, висунутих партіями, які вже мають історію, а не створені тільки під ці вибори.
І пам’ятаємо – краще майбутнє не приходить саме, за нього треба боротися. Хай нам щастить!

Вы можете пропустить чтение записи и оставить комментарий. Размещение ссылок запрещено.

Оставить комментарий

Подробнее в Важливо!
Orenda_neruhomosti
Спрощенцю про надання нерухомого майна в оренду

Не можуть бути платниками єдиного податку підприємці, які надають в...

Litcenzia_alkohol
На нове місце торгівлі алкоголем – нова ліцензія

У додатку до ліцензії на роздрібну торгівлю алкогольними напоями суб'єктом...

Закрыть